Nba2k13 My Career takım rehberi- myplayer- Nba 2k13 adam Yönetme- nba2k13 my Kariyer oyuncuları

            NBA 2K13 MY CAREER USTASI MURO PATRONUN AÇIKLAMALARI..!!!

Önceki yazımızda overall ile ilgili önemli bilgiler vermiştik.  Bu yazımızda ise hangi takımlarda oynarsak bizim için daha iyi olur bunu tartışacağız.Ve bu bilgilerin değerini oynarken farkedeceksiniz,iyi ki okumuşum diyeceksiniz…   Şimdi anlatmaya başlayalım.

Chicago Bulls

            Bu takımı herkes az çok bilir zaten,ancak rotasyonu bilen çok azdır.Herkesin yeri bellidir.Ve bu yerlerin değişmesi için performansların çok düşmesi lazım.NBA2K13'de Oyun kurucu(point guard) olarak bu takımda oynayacaksınız işiniz çok zor.

Çünkü Derrick Rose takımın vazgeçilmezi,onu geçmek hiç de kolay değil.Büyük bir sezonu ilk 5'e giremeden tamamlayabilirsiniz,buda sizin için iyi bir şey değil.Eğer bunu göze alırsanız şampiyonluklar dahi yaşayabilirisiniz ve bu Hall of Fame olma yolunda önemli bir adım.

Çok iyi bir 6. adam olursanız NBA'in bireysel ödüllerinden olan "Sİxth Man of the Year" ödülünü alabilirsiniz.NBA2K13'de başka pozisyonmu yok,tabiki var.

NBA2K13'ün Chicago'sunda en iyi pozisyon bana göre SG(shooting guard)dir.Belinelli ve Hamilton'u rahatlıkla geçebilirsiniz bence.

LA Lakers

           Lakers diyince akla tabikide Kobe Bryant gelir.Hele de NBA2K13 Lakers derseniz aklınıza 5x Kobe Bryant gelsin benden söylemesi,oyunu oynayanlar bilir.Kobe'nin nereden attığı veya nasıl attığı önemli değil her attığı giriyor.Tabi siz ben Kobe'nin ardından gideyim,göz önünde olmayayım diyorsanız tam size göre bir takım.Nash'in varlığını da unutmamak lazım.

Gerçek hayatta o kadar üçlükçü bir oyuncu olmasa da NBA2K13 onu da çok abartmış,o da üçlükleriyle karşısındaki takımı yıkabilecek güçte.

Boyalı alanda ( Paint Bucket ) da Pau Gasol ve Dwight Howard tam bir tanker.Arkadan geleyim şampiyonluklar kazanayım gibi bir düşünceniz varsa direk takasınızı isteyin ve vakit kaybetmeden Lakers'e gelin.İnanın bana şampiyonluklara doyacaksınız.

Orlando Magic

         Orlando'yu herkse yakından bilir.Hidayet TÜrkoğlu'nun NBA2K13 tabiriyle Hedo Türkoğlu'nun takımı.İki Türk bir arada çok iyi ikili olabilirsiniz.Burada çok uzun yıllar sıkılmadan oynarsınız diye düşünüyorum.Çünkü her pozisyona talipsiniz ve formayı kapacak güce sahipsiniz.

Belki ilk yıllarınızda hedefiniz sadece play-off lar olacaksa da 2-3 sezon sonra şampiyonluğun adayısınız.Takım bir yapılanma içerisinde,bunun en büyük nedeni de Howard'ın gidişi.Bu olay NBA2K13'e çok iyi yansıtılmış.Bir boyalı oyunucusu olarak Howard'ın yokluğunda takımı siz sırtlayabilirsiniz.

Utah Jazz

        Artık Türk oyuncularmızın yükselişi ile oyuncularımızı NBA'de görmeye başladık. Burada da bizi Enes Kanter karşılıyor.Mo Williams çok inişli çıkışlı performanslar sergileyen bir oyuncu.Bir PG olarak pota altındaki yetenekli oyunculara çokca asist yapabilirsiniz.

Unutmasyın istatistikleriniz yükselirse dakikalarınız da yükselir.NBA2K13'de vakit nakittir hesabı her dakika istatistik anlayışı ile oynamayı tercih edin ve pas hatası yapmamaya çalışın.

Oklahoma City Thunder

       NBA2K13'de en sevdiğim takımlar arasında birinci sırada geliyor.Burada özellikle iki oyuncudan bahsedeceğim.Bu oyuncular Westbrook ve Durant tabiki.Harden'ın gitmesi sonucu büyük üçlü bozulsada performansları gene çok yukarıda. Gelin Thunder'a olun bir SG hayatınızı yaşayın.Westbrook pası versin siz de atın üçlükleri bu kadar basit.NBA2K13'de Durant'in egoist olmadığını da göz önüne alırsak NBA2K13'deki en ideal takım diye düşünüyorum.

Boston Celtics

       Ray Allen kariyerinin son yıllarında şampiyonluk yaşamak istediğini belirterek sezon başında Miami Heat'e gitmişti.Onun yerine Dallas'dan Jason Terry getirildi.Ama onun yerini dolduracakmı sorusu herksein kafasında dolaşıyor.Gerçek hayatı bilmem ama NBA2K13 de Allen'ı aratmıyor.O yüzden ilk hedefiniz bu takım olmamalı,ancak bir Boston taraftarıysanız ve sabırlıysanız ilk 5'e girebilirsiniz.

Golden State Warriors

      NBA2K13'ün en sevdiğim takımlarında biri daha.Çoğu kişi bu takım hakkında birşey bilmez ama çok güçlü bir takım,gerek pota altı gerekse guard pozisyonu olsun mükemmel özellikte oyunculara sahip. NBA 2k13 indir, yama, spor….  

YORUMLARINI SORU VE GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE

PAYLAŞIN   SİZİN İÇİN YANITLAYALIM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


6 − = dört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>